20. zwycięstwo w sezonie!

2023-03-16

Exact Systems Norwid Częstochowa odniósł 20. zwycięstwo w sezonie!

W niedzielne popołudnie 12 marca siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa podjęli na własnym parkiecie zespół BKS Visła Bydgoszcz. Przy wspaniałym dopingu licznie przybyłych kibiców częstochowianie odnotowali 20. zwycięstwo w sezonie 2022/2023. Po zaciętej siatkarskiej walce spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 (25:23, 25:30, 21:25, 25:23), a MVP meczu wybrany został środkowy błękitno-granatowych Daniel Popiela. Niedzielne zwycięstwo zapewniło częstochowianom utrzymanie pozycji lidera z dorobkiem 59 punktów.

* Wicemistrzowie Śląska Młodzików na meczu w Częstochowie

W niedzielę zakończył się Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska Młodzików w Jastrzębiu Zdroju, gdzie zawodnicy Hemarpolu Norwid Częstochowa wywalczyli srebrny medal. Wicemistrzowie odwiedzili zespół seniorski podczas meczu, gdzie odebrali gratulacje z rąk zarządu Klubu Sportowego Norwid Częstochowa.

* Ostatni raz w rundzie zasadniczej w Hali Sportowej Częstochowa

Do zakończenia rundy zasadniczej pozostało do rozegrania jedynie pięć kolejek. Przed rozpoczęciem fazy play-off błękitno-granatowi rozegrają aż cztery mecze wyjazdowe i tylko jeden domowy. Ostatni mecz domowy przed rozpoczęciem decydującej fazy rozgrywek częstochowianie rozegrają 26 marca o godz. 17.00, a ich przeciwnikiem będzie zespół PZL Leonardo Avia Świdnik.

Fot. Dariusz Gawroński

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Krzysztof Moroz - Specjalizacja – stomatolog

Leczę zęby u doktora Moroza w II Alei już od ponad 15 lat. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu, kto szuka dobrego i sympatycznego dentysty w Częstochowie. Lokalizacja jest świetna - samo centrum - warunki w gabinecie bez zarzutu (RTG, tomografia szczęki), można łatwo się umówić. Leczy zęby bardzo rzetelnie, bardzo uważa, aby nic nie zabolało, od lat zajmuje się też implantami... 

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.