49-latek utonął w Poraju

2020-06-29

Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że przyczyną śmierci 49-letniego częstochowianina było utonięcie. Ciało mężczyzny wyłowiono w niedzielę przed południem z porajskiego zalewu. Dokładne ustalenia dotyczące przyczyn i okoliczności tej tragedii znane będą po zarządzonej przez prokuratora sekcji zwłok - informuje myszkowska Policja.

Przyczyny tragedii nad wodą, to najczęściej brak wyobraźni, lekkomyślność i brawura, kąpiel w miejscach niestrzeżonych oraz, niestety, kąpiel pod wpływem alkoholu. Przedwczoraj przed południem z porajskiego zalewu wyłowiono ciało mężczyzny. Myszkowscy śledczy, pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tej tragedii. Co było bezpośrednią jej przyczyną, będzie wiadomo po wykonaniu zarządzonej sekcji zwłok.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.