Bartek Mirecki Mistrzem Polski i Europy!

2020-06-29

Bartłomiej Mirecki został Mistrzem Europy Środkowej FIA CEZ/ESET V4 CUP w wyścigach długodystansowych. Wraz ze swoim zespołowym kolegą – Szymonem Jabłońskim startowali w cyklu za kierownicą Hyundaia i30 N TCR. Ostatni wyścig odbył się na węgierskim torze Hungaroring – znanym między innymi z wyścigów Formuły 1. Bartek i Szymon wygrali go w swojej klasie, zajmując jednocześnie 7. pozycję spośród wszystkich kierowców i plasując się tuż za najmocniejszymi pojazdami. 

W ten sposób kierowcy częstochowskiego zespołu BM Racing Team potwierdzili swoją bardzo dobrą dyspozycję zwyciężając w swojej klasie cały cykl. 

- Kwalifikacje potraktowaliśmy wraz z zespołem bardzo treningowo, co dało nam dość odległe, 21. miejsce na polach startowych, jednak dobry start Szymona Jabłońskiego pozwolił awansować dość szybko do najlepszej dziesiątki. Po 30 minutach zasiadłem za kierownicę Hyundaia na drugą część wyścigu i z rekordowymi czasami okrążeń awansowałem do 7. miejsca w klasyfikacji generalnej oraz wygrywając z przewagą niemal 30sek nad drugim zawodnikiem w naszej klasie. Bardzo dobra wspólna jazda, wiedza, doświadczenie oraz taktyka na każdej z rund zaowocowała kolejnym cennym tytułem w wyścigowym CV nas wszystkich  -  komentuje po wyścigu na Węgrzech Bartłomiej Mirecki. 

Bartek Mirecki także Mistrzem Polski! 

Mistrzostwo Europy Środkowej FIA CEZ w wyścigach długodystansowych to niejedyny tegoroczny tytuł Bartłomieja Mireckiego. On i Szymon Jabłoński zdobyli także tytuł Mistrzów Polski w wyścigach długodystansowych. W cyklu tym także startowali samochodem Hyundai i30 N TCR. 

- Był to dla całego mojego zespołu BM Racing Team bardzo wymagający sezon. Rozpoczął się później niż zwykle, a nasi kierowcy rywalizowali w kilku seriach. Spowodowało to, że od samego początku sezonu mieliśmy tylko dwa wolne weekendy. Wymagało to bardzo dużej mobilizacji i pracy pomiędzy wyścigami, aby właściwie przygotowywać samochody do startów. Ważna była także logistyka, ponieważ niemal cały czas byliśmy w trasie pomiędzy torami wyścigowymi. Dodając do tych wysiłków bardzo dobrą dyspozycję naszych kierowców, kończymy ten rok z kilkoma tytułami i bardzo dobrymi wynikami całej naszej ekipydodaje Bartłomiej Mirecki.

Świetne wyniki całego częstochowskiego zespołu BM Racing Team! 

Podsumowując wyniki częstochowskiej ekipy – zdobyła ona:

1. Mistrzostwo Europy Środkowej FIA CEZ/ESET V4 CUP w wyścigach długodystansowych - Bartek Mirecki i Szymon Jabłoński

2. Mistrzostwo Polski WSMP wyścigów długodystansowych - Bartek Mirecki i Szymon Jabłoński

3. III miejsce w mistrzostwach TCR Eastern Europe w klasie Junior - Szymon Jabłoński

4. II wicemistrz Clio CUP ESET V4 - Paweł Wysmyk

5. II wicemistrz Mistrzostw Polski Rallycorss – Szymon Jabłoński

6. 1 miejsce Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie D5+2000 – Jacek Zielonka

7. 1 miejsce Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski w długim dystansie – Jacek Zielonka i Jakub Litwin

8. Drużynowe wicemistrzostwo Polski wyścigów długodystansowych – BM Racing Team

9. Drużynowe wicemistrzostwo Polski Rallycross – BM Racing Team

Sponsorami i Partnerami startów Bartłomieja Mireckiego w sezonie 2020 są: 

Ranal, ADT POLSKA, Rallyshop.pl, KJK-Auto, Fundacja DKMS Polska, BM Racing Simulator. 

Wyniki zawodników BM Racing Team na bieżąco śledzić można na portalach społecznościowych www.facebook.com/bmracingteam , www.facebook.com/bartlomiejmireckiofficial oraz www.Instagram.com/bm_racing_team i www.bartekmirecki.pl

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.