Bezpieczny skatepark

2020-06-29

Funkcjonariusz policji odwiedzi 3 sierpnia teren skateparku przy ulicy Fertnera. Będzie edukował na temat zasad bezpieczeństwa korzystającą z tego miejsca młodzież. Przeprowadzi też konkurs z nagrodami - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Poniedziałkowe wydarzenie to efekt prowadzonej przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Bezpieczny sk8park”. W czasie spotkania policjant oraz przedstawiciel Urzędu Miasta rozdadzą młodzieży ulotki informacyjne oraz wskażą, na co zwracać uwagę podczas korzystania ze skateparku.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Uwaga!

Ze względów bezpieczeństwa, zaplanowane na 3 sierpnia spotkanie funkcjonariusza Policji z młodzieżą na terenie skateparku przy ulicy Fertnera zostało odwołane. Akcja mająca na celu kształtowanie zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z tego typu miejsc przeniosła się do sieci.

Na stronie

http://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=14349

Można znaleźć przygotowany na jej potrzeby film oraz ulotki

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.