Częstochowa antyprzemocowa

2020-06-29

Jakie wsparcie czeka na osoby doświadczające przemocy, jak reagować na przemoc, stworzyć osobisty plan awaryjny w sytuacji zagrożenia przemocą - informacje na ten temat zebrane zostały w zakładce „Częstochowa antyprzemocowa” w portalu miejskim - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

W obliczu obecnej publicznej i politycznej dyskusji na temat regulacji dotyczących przeciwdziałania przemocy warto sobie przypomnieć, na jakie praktyczne wsparcie w Częstochowie mogą liczyć osoby doświadczające przemocy lub nią zagrożone, a także w jaki sposób powinniśmy reagować, będąc świadkami przemocy. W przygotowanym przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta zestawieniu można znaleźć zarówno kontakty do miejskich instytucji udzielających doraźnej lub bardziej długofalowej pomocy, służb mających prawo interweniować w sytuacji zagrożenia, jak i numery ogólnopolskich infolinii dla ofiar przemocy. Jest tam też syntetyczny opis stworzenia osobistego planu awaryjnego w sytuacji zagrożenia.

Z antyprzemocowym „niezbędnikiem” można się zapoznać na stronie www.czestochowa.pl:

http://www.czestochowa.pl/page/7529,czestochowa-antyprzemocowa.html

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.