Dariusz Pysz-Waberski

2020-06-29

O mnie Dariusz Pysz-Waberski specjalizuje się w zakresie: seksuologii (dorosłych i dzieci), psychoonkologii, psychotraumatologii, psychoterapii i seksuologii. Ponadto jest doktorantem WL Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz kształci się również w całościowych studiach z psychoterapii na MCPK WL Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest członkiem: * Polskiego Towarzystwa Lekarskiego; * Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej; * Polskiego Towarzystwa Psychoonkologii; * Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; * Ogólnopolskiego Wielospecjalistycznego Konsylium Nowotworów Neuroendokrynnych "Tumor Board" Kliniki Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych Katedry Patofizjologii i Endokrynologii ŚUM pod kierownictwem prof. med. B. Kos - Budły, * Brest Cancer Unit Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego ŚUM pod kierownictwem prof. med. Z. Stojceva. Z wyróżnieniem ukończył psychotraumatologię z akredytacją Austrian Training Center for Neuro-Linguistic Programming and Neuro-Linguistic Psychotherapy (Wiedeń, Austria). Z bardzo dobrą oceną ukończył seksuologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Staż kliniczny ukończył z wyróżnieniem pod okiem wybitnej specjalistki dr n. med. Beaty Wróbel. Ponadto odbył praktykę seksuologiczną na Oddziale Urologii Kliniki „Alfamedica” w Częstochowie. Wiedzę z seksuologii dziecięcej zdobywał w Sądzie oraz w Profilowanym Domu Dziecka. Ukończył psychoonkologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu z wynikiem wyróżniającym przedstawiając pracę na temat Terapii Wzmacniającej Godność. Z wyróżnieniem ukończył również Terapię Środowiskową oraz studium specjalnościowe w Psychologii Ogólnej i Psychologii Żywienia. Absolwent psychologii w specjalności psychologii klinicznej i osobowości Humanitas University w Sosnowcu. Jest również absolwentem chemii na Uniwersytecie Śląskim. Odbył kilkadziesiąt kursów, w tym szkoleń. Jest aktywnym słuchaczem, jak również prelegentem na krajowych konferencjach naukowych i dydaktycznych. Pracuje klinicznie, dydaktycznie i naukowo. Szczerze wierzy w sukcesy i cuda. Kocha to, co robi i nie lubi nazywać tego pracą. Służy pomocą. W pełni oddaje się pacjentom. Jego mocną bronią jest szeroki uśmiech. ----------------------------------------------------- INFORMACJE ODNOŚNIE WIZYT: 1) Na wizytę oczekuje się w poczekalni Poradni do momentu zaproszenia do gabinetu. Na pierwszą wizytę warto przyjechać wcześniej z powodu trudności parkingowych oraz zarejestrowania się w recepcji. 2) W przypadku nieobecności na umówionej konsultacji bez wcześniejszej informacji (do 24h przed wizytą) całkowity koszt (100%) rezerwacji zostanie doliczony do opłaty za ewentualne przyszłe spotkanie. W przypadku odwołania umówionej rezerwacji na krótko przed zaplanowanym terminem (mniej niż 24h), połowa kosztu (50%) konsultacji zostanie doliczona do ewentualnego kolejnego spotkania.
Kilińskiego 166
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.