dr Agata Kusiba-Strażyńska

2020-06-29

O mnie INFORMUJEMY, ŻE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UMÓWIENIA WIZYTY W INNYM TERMINIE W TYM RÓWNIEŻ W SOBOTY http://www.adermserwis.eu Dr Agata Kusiba-Strażyńska Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, dermatolog - wenerolog II st. specjalizacji, dyplomowany kosmetolog. Specjalizująca się w leczeniu trądzików (wszystkie rodzaje), łysienia (wszystkie rodzaje) oraz w nowoczesnych technikach stosowanych w medycynie estetycznej i anti-aging. Uczestnik kongresów i szkoleń w kraju i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Członek założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Właściciel i kierownik A-DERM-SERWIS. Firma "A-DERM-SERWIS" powstała w 1997 roku początkowo jako indywidualna praktyka lekarska. W 2000 roku przekształcona została w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej i rozpoczęła współpracę z Kasą Chorych, obecnie NFZ. Wraz z upływem czasu rosła ilość pacjentów i potrzeba współpracy z lekarzami, także innych specjalizacji. Obecnie "A-DERM-SERWIS" to zespół ludzi, którzy troszczą się o Państwa zdrowie i dobry wygląd. Od początku swojego istnienia ,A-DERM-SERWIS oprócz klasycznej dermatologii, stopniowo i konsekwentnie rozwijał się w dziedzinie medycyny estetycznej tak, by w chwili obecnej oferować Państwu bardzo szeroki wachlarz wysokiej jakości usług z zakresu estetyki. Wszystko co robimy oparte jest na wieloletnich doświadczeniach zdobytych podczas licznych szkoleń w kraju i za granicą oraz doświadczeniach własnych. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i produkty renomowanych firm, nie zapominając jednak o tym, że najlepszym lekiem jest sam lekarz.
Waszyngtona 42/3
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.