dr Bartłomiej Jarnot

2020-06-29

O mnie Nowoczesna metoda laserowego zamykania żylaków EVLT, laserem Smart Lasotronix. Wysoka skuteczność leczenia, minimalna inwazyjność, szybka rekonwalescencja (szybki powrót do aktywności fizycznej i zawodowej), natychmiastowy efekt estetyczny. Diagnostyka i leczenie bólów kończyn dolnych pochodzenia naczyniowego(w miażdżycy, cukrzycy, chorobie Buergera) . Diagnostyka i leczenie choroby żylnej kończyn dolnych na każdym etapie - poczynając od zmian o znaczeniu estetycznym poprzez zakrzepicę żylną aż po owrzodzenia podudzi (leczenie zachowawcze i zabiegowe) USG-Doppler - diagnostyka i leczenie krążenia przedmózgowego - ocena ultrasonograficzna tętnic szyjnych i kręgowych kwalifikacja do zbiegów endowaskularnych (angioplastyka, stentowanie) oraz zabiegów klasycznych Diagnostyka i leczenie tętniaków aorty brzusznej Diagnostyka i leczenie chorób naczyń chłonnych Diagnostyka i leczenie stopy cukrzycowej Kwalifikacje do zabiegów angiochirurgicznych z użyciem protez naczyniowych i stentów Leczenie angiochirurgiczne - zabiegi klasyczne i endowaskularne - w ramach umowy z NFZ Choroby naczyń są najczęstszą przyczynę zgonów na świecie. Często nie doceniamy skali problemu-żyjemy z podświadomym lękiem zachorowania na nowotwór nie dbając o stan naszych naczyń. A statystyki są okrutne - obecnie ocenia się, że zgony sercowo-naczyniowe stanowią 68% wszystkich zgonów (nowotwory około 20%) https://inter-med.pl/poradnie/chirurg-naczyniowy/
ul. Wały Gen. Dwernickiego 43/45
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.