dr Karol Augustowski

2020-06-29

O mnie Szanowni Państwo, prowadzę poradnię dietetyczną, w której zajmuję się przygotowaniem planów żywieniowych zarówno u osób chorych, jak i pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Diety, które przygotowuję są za każdym razem dopasowane do preferencji żywieniowych pacjentów. Poza ewentualnymi jednostkami chorobowymi konieczne jest bowiem uwzględnienie możliwości spożywania posiłków w godzinach pracy, preferowanych produktów spożywczych, czasu, który możemy poświęcić na przygotowanie tych posiłków. Tylko wtedy będziemy zadowoleni z diety i będziemy ją stosować jeśli nie będzie nam zajmować całego wolnego czasu, będziemy się czuć na niej dobrze, nie będziemy głodni, a przy okazji będziemy widzieć jej efekty. Dlatego też, jeśli jest taka konieczność to modyfikuję dietę do momentu aż będą z niej Państwo zadowoleni. Dla przykładu - choć to skrajny przypadek - miałem pacjenta, który na każdy z posiłków zażyczył sobie max 3 produkty - czyli np chleb z masłem i szynką. Jeśli miałby być jeszcze pomidor to należałoby zabrać masło. Oczywiście lepiej jest bardziej mimo wszystko to urozmaicić, ale możliwości czasowe Pacjentów są czasami bardzo różne. Bez względu jednak na wszystko dieta zawsze jest dopasowana pod każdym względem do Państwa oczekiwań. Poza pracą w gabinecie jestem adiunktem na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, gdzie prowadzę zajęcia m.in. na kursach z zakresu żywienia człowieka, żywienia a odżywienia organizmu, żywności na rynku spożywczym, czy żywienia osób chorych. Prowadzę warsztaty i szkolenia zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. Swoją wiedzę z zakresu żywienia poszerzam nieustannie, głównie na konferencjach naukowych, na których to również przedstawiam wyniki swoich badań z zakresu żywienia człowieka.
Szlak 65, gabinet 215
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.