dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska

2020-06-29

O mnie Witam Państwa serdecznie na moim profilu. Jestem absolwentką ŚL.Akademii Medycznej, którą ukończyłam z wyróżnieniem w 1998 roku. Specjalizowałam się w katedrze i klinice okulistyki w Sosnowcu, pod okiem Prof. Wandy Romaniuk i dr n. med. Ewy Nity. Egzamin specjalizacyjny zdałam najlepiej w Polsce.W październiku 2014 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Tematem mojej pracy badawczej była diagnostyka jaskry W 2003 roku założyłam własną poradnię okulistyczną i salon optyczny ( dawny Promed) obecnie Agamed, które nieprzerwanie cieszą się zaufaniem pacjentów.Od 2013roku nasze centrum okulistyczne mieści na ul. Jasnogórskiej 4. Dzięki zakupowi nowoczesnego lasera mikropulsowego IRYDEX , Angio OCT oraz lasera YAG możemy jeszcze skuteczniej diagnozować i leczyć naszych pacjentów. Od 6 miesięcy zajmujemy się się także podawaniem preparatów anty-VEGF . Obecnie cena zastrzyku Lucentis wynosi 1000 zł.
Jasnogórska 4
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.