dr n. med. Dariusz Szmydki

2020-06-29

O mnie Dr n. med. Dariusz Szmydki jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Zajmuje się kompleksowym leczeniem i diagnostyką schorzeń układu moczowego takich jak kamica nerkowa, schorzenia zapalne, nowotworowe, wady rozwojowe , stany pourazowe, zaburzenia mikcji. Posiada odpowiednie doświadczenie i aktualną wiedzę opartą o najnowsze wytyczne Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Nieustannie doskonali umiejętności zabiegowe uczestnicząc w licznych zjazdach i szkoleniach, dlatego w sposób profesjonalny przeprowadza diagnostykę i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego mężczyzn i kobiet.
Partyzantów 11
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.