dr n. med. Janusz Szyprowski

2020-06-29

O mnie Nazywam się Janusz Szyprowski i jestem lekarzem specjalizującym się w chirurgii urazowo - ortopedycznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie schorzeń układu ruchu. W prowadzonych przeze mnie oddziałach klinicznych wdrożyłem nowoczesne metody leczenia w zakresie Traumatologii Narządu Ruchu. Brałem czynnie udział w szkoleniach, seminariach naukowych (krajowych jak i zagranicznych). W głównej mierze zajmuję się diagnozowaniem oraz leczeniem zachowawczym schorzeń ortopedycznych (narządów ruchu), urazów stawów oraz otaczających ich tkanek.
Wieluńska 28
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.