Exact Systems Norwid Częstochowa przeprowadza się na Żużlową

2022-10-11

Siatkarze pierwszoligowego zespołu Exact Systems Norwid Częstochowa dotychczas rozgrywali domowe mecze ligowe na własnej hali przy ul. Jasnogórskiej 8.  Sezon 2022/2023 przynosi jednak Norwidowi wiele zmian. Najpierw aspirujący do najwyższej klasy rozgrywkowej Klub po raz pierwszy w historii zdecydował się zakontraktować zagranicznych zawodników, a teraz... przenosi się na nową halę!

W najbliższą sobotę 15 października zawodnicy Norwida podejmą zespół SPS Chrobry Głogów. Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Gruszkę rozegra drugi domowy mecz, tym razem w HSC przy ul. Żużlowej 4.

– Hala Sportowa Częstochowa to duży, nowoczesny obiekt sportowy, gdzie odbywają się wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe i nie tylko, organizowane w naszym mieście. Cieszymy się, że możemy zaprosić naszych kibiców właśnie na tę halę. Zależy nam na stałym rozwoju i mocno wierzymy, że przeprowadzka na halę przy ul. Żużlowej będzie kolejnym krokiem, który w perspektywie przybliży nas do awansu — mówi Lesław Walaszczyk, sponsor tytularny Klubu.

Zarząd, trenerzy i siatkarze Klubu Sportowego Norwid Częstochowa zapraszają sympatyków siatkówki do Hali Sportowej Częstochowa, gdzie już w najbliższą sobotę o godz. 18.30 zostanie rozegrany mecz. Bilety na wydarzenie będzie można kupić w hali bezpośrednio przed meczem oraz na platformie eBilet w cenie 10 zł. Dzieci do lat 15 mogą skorzystać z bezpłatnego wstępu. Kupione w hali przy ul. Jasnogórskiej 8 karnety zachowują ważność bez względu na zmianę miejsca rozgrywek. 

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Krzysztof Moroz - Specjalizacja – stomatolog

Leczę zęby u doktora Moroza w II Alei już od ponad 15 lat. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu, kto szuka dobrego i sympatycznego dentysty w Częstochowie. Lokalizacja jest świetna - samo centrum - warunki w gabinecie bez zarzutu (RTG, tomografia szczęki), można łatwo się umówić. Leczy zęby bardzo rzetelnie, bardzo uważa, aby nic nie zabolało, od lat zajmuje się też implantami... 

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.