Exact Systems Norwid rozpoczyna grę w play-off

2021-04-07

Po zakończeniu rundy zasadniczej przyszedł czas na play-off. Siatkarze Exact Systems Norwida w czwartek podejmują w pierwszym spotkaniu Gwardię Wrocław. Drużyny grają do dwóch zwycięstw.

Siatkarze Exact Systems Norwida rundę zasadniczą w Tauron 1 Lidze zakończyli na 4. miejscu. Dzięki temu do play-off przystąpią z uprzywilejowanej pozycji. Podopieczni trenera Piotra Lebiody zmierzą się z 5. Gwardią Wrocław. Pierwszy i ewentualnie trzeci mecz odbędzie się w Częstochowie. Drużyny grają do dwóch zwycięstw.

Kto ma więcej szans na awans do półfinału play-off i czołowej czwórki 1 ligi? Przy tak wyrównanych zespołach o zwycięstwie może zadecydować własna hala lub dyspozycja dnia. Dzięki temu, że częstochowianie zajęli wyższe miejsce po rundzie zasadniczej, pierwszy mecz rozegrają u siebie już w czwartek o godz. 18.00. Rewanż odbędzie się we Wrocławiu. Jeśli będzie remis 1:1, to trzeci mecz ponownie odbędzie się w Częstochowie.

Kibice Exact Systems Norwid trzymają kciuki za swoich siatkarzy i liczą, że ci pokonają Gwardię i awansują do półfinału play-off.

Czwartkowy mecz (godz. 18.00) odbędzie się bez udziału publiczności. Rewanż w niedzielę 11 kwietnia we Wrocławiu. Jeśli będzie potrzebny trzeci mecz, to zaplanowany jest na 15 kwietnia w Częstochowie.

Foto: M. Osuchowski

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.