Exact Systems Norwid zdobył planowane 3 punkty z Krispolem Września

2021-03-29

Siatkarze Exact Systems Norwida wygrali w sobotę z Krispolem Września i zdobyli 3 punkty. Po 27 meczach mają ich 51 i zajmują 4. pozycję w tabeli Tauron 1 Ligi.

Siatkarze Exact Systems Norwida byli faworytem w meczu z Krispolem Września. Obydwie drużyny mają w obecnym sezonie różne cele. Częstochowianie walczą o czołową czwórkę, a Krispol o utrzymanie.

Spotkanie mogło się podobać. Siatkarze stworzyli ciekawe widowisko. Po dwóch setach częstochowianie prowadzili 2:0. Chwila dekoncentracji w trzecim secie kosztowała ich przegraną partię. Od czwartego seta Exact Systems Norwid wrócił na swój tor i wygrał 25:19, co dało zwycięstwo w meczu 3:1 za 3 punkty.

Po 27 kolejkach drużyna trenera Piotra Lebiody ma 51 punktów i zajmuje 4. miejsce W ostatnim meczu rundy zasadniczej Exact Systems Norwid zmierzy się z BBTS-em Bielsko-Biała, który zajmuje 3. miejsce w tabeli i bez względu na wynik w Częstochowie do play-off też przystąpi z tej pozycji.

Po sobotnim meczu wyjaśniło się, że Exact Systems Norwid zagra w play-off z Gwardią Wrocław, nad którą ma obecnie 2 punkty przewagi. Po ostatniej kolejce okaże się, czy częstochowianie obronią czwartą pozycję, czy Gwardia ich wyprzedzi.

Exact Systems Norwid Częstochowa – Krispol Września 3:1 (25:22, 25:19, 20:25, 25:19)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Kogut, Franczak, Kryński, Szewczyk, Usowicz, Wasilewski (libero), Mordarski (libero) – Biliński, Walczak, Kopyść. 

Fot.: M. Osuchowski

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.