Gratulacje dla Miss Polonia

2021-03-16

Częstochowianka Natalia Gryglewska, która przed tygodniem zdobyła tytuł Miss Polonia, była w poniedziałek 15 marca gościem prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
22-letnia Natalia zdobyła tytuł podczas finału Miss Polonia w Teatrze Wielkim w Łodzi, gdzie wystąpiła wśród 20 finalistek tego najstarszego, mającego już 90-letnią tradycję konkursu. Obok niej Częstochowę reprezentowała w nim także 20-letnia Wiktoria Solecka.
- Jestem dumny, że to częstochowianka zdobyła tytuł Miss Polonia. Gratuluję Natalii i trzymam kciuki za jej dalszą karierę - mówił prezydent miasta, gratulując Natalii sukcesu i pytając ją o plany na najbliższą przyszłość.
Tegoroczna Miss Polonia ma już od tygodnia i będzie mieć oczywiście przez dłuższy czas obowiązki związane ze zdobytym tytułem, w tym np. reprezentowanie Polski w przyszłorocznym konkursie Miss Świata, ale zamierza godzić je ze studiami. W ubiegłym roku absolwentka częstochowskiego „Norwida” ukończyła studia licencjackie na dietetyce klinicznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie kontynuuje naukę na tym kierunku w ramach studiów magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Chce zawodowo iść w tym kierunku. Ma już pomysł na warsztaty dietetyczne dla kobiet, które zamierza prowadzić m.in. w Częstochowie.
Przedstawicielki Biura Miss Polonia towarzyszące w czasie spotkania częstochowiance (z dyrektorką Biura Jagodą Piątek-Włodarczyk) podkreślały, że dobra edukacja, wiedza i osobowość kandydatek są, oprócz urody i osobistego uroku, niezbędne do osiągniecia sukcesu w konkursie, a także późniejszego reprezentowania kraju, regionu i miasta w konkursie Miss Świata oraz w okresie sprawowania wszystkich obowiązków Miss Polonia.
Już w okresie poprzedzającym finał konkursu wszystkie kandydatki realizowały np. w ramach społecznej akcji „Korona z głowy” różnego rodzaju działania wspomagające i wspierające związane z pandemią adresowane do dzieci, samotnych matek czy osób starszych.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.