Jesteś dorosły i masz kryzys psychiczny? Zadzwoń

2022-01-14

W ogólnopolskim, telefonicznym Centrum Wsparcia przez całą dobę dyżurują psychologowie. Nie tylko porozmawiają, ale i wskażą odpowiednie placówki oferujące bezpośrednią pomoc.  Linia jest bezpłatna.

Ogólnopolskie Centrum Wsparcia czeka na osoby doświadczające wszelkiego rodzaju trudności psychicznych – osoby niedające sobie rady z codziennością, ciągle przygnębione, mające wrażenie bycia w sytuacji bez wyjścia, nieradzące sobie ze stresem, pozbawione chęci do życia, doświadczające przemocy czy zmagające się ze stratą kogoś bliskiego… 

Dla tych wszystkich pod całodobowym, działającym przez 7 dni w tygodniu, bezpłatnym numerem telefonu 800 70 2222 dyżurują psychologowie – gotowi wysłuchać, zrozumieć i bezwarunkowo zaakceptować osoby doświadczające kryzysu psychicznego. Psychologowie mogą także wskazać odpowiednie, specjalistyczne placówki w danym regionie Polski, do których można udać się po bezpośrednią pomoc.

W wyznaczonych godzinach – według harmonogramu dostępnego na stronie Centrum Wsparcia – pełnią dyżury także specjaliści: psychiatra, prawnik, pracownik socjalny, terapeuta uzależnień, asystent zdrowienia czy seksuolog.

Do dyspozycji szukających pomocy jest także poczta elektroniczna – należy pisać na adres porady@centrumwsparcia.pl 

Na stronie Centrum Wsparcia jest także opcja skorzystania z czatu. 

Z Centrum kontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Psychologowie doradzą, co zrobić, aby zachęcić takie osoby do kontaktu ze specjalistą; poinformują, gdzie w danym regionie szukać pomocy, do jakich placówek należy się udać. 

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.