Jurajskie Targi Pracy

2021-09-13

Wojewódzki Urząd Pracy wraz z partnerami zaprasza we wtorek i w środę, 14 i 15 września - od godz. 9.00 do 14.00  - na  Jurajskie Targi Pracy dla Młodzieży on-line. Propozycje przedstawi 30 wystawców, będą oferty pracy i staży zarówno z Polsce, jak i za granicą – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Ze względów bezpieczeństwa wydarzenie odbędzie się online na platformie: jurajskietargipracy.webexpo.pl.

To propozycja głównie dla młodzieży, studentów oraz osób poszukujących pracy lub mających zamiar ją zmienić, a także przedsiębiorców z województwa śląskiego, zwłaszcza z Subregionu Północnego. 

Targi w całości odbędą się w internecie, na specjalnie przygotowanej wirtualnej hali wystawienniczej. Uczestnicy będą mogli się rozmawiać ze sobą za pomocą czatu lub komunikatora Skype. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą 30 wystawców, uzyskać informacje, rozwiać wątpliwości i złożyć CV. W wydarzeniu wezmą także udział pracownicy Europejskich Służb Zatrudnienia EURES, Punktu Informacyjnego Europejskiego Funduszu Społecznego oraz sieci Eurodesk.

Targi Pracy to doskonała okazja, by zapoznać się z możliwościami, oczekiwaniami i wymogami rynku pracy, który jest zróżnicowany i dynamiczny. Powstanie przestrzeń, w której pracodawcy i zainteresowani podjęciem lub zmianą pracy będą mieli okazję zaprezentować swoje mocne strony, czego efektem może być nawiązanie satysfakcjonującej współpracy. 

Będzie się też można dowiedzieć, jakiego rodzaju stanowiska oferują firmy, jakie są wymagania dla kandydatów oraz jakie warunki pracy proponują, a także skorzystać z porad ekspertów m.in. z ZUS, KRUS i US.

Organizatorami Jurajskich Targów Pracy są: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Ochotnicze Hufce Pracy - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, Powiatowe Urzędy Pracy w Kłobucku oraz Myszkowie.
Jurajskie Targi Pracy dla Młodzieży odbędą się w domenie www.jurajskietargipracy.webexpo.pl (platforma będzie dostępna w dniu targów).

Szczegółowy harmonogram rozmów na czacie z ekspertami:

Stoisko Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie

14 września

10.00-11.00 - z przedstawicielem  KRUS

11.30-12.30 - z przedstawicielem Urzędu Skarbowego

15 września

09.00-10.00 - z przedstawicielem PIP

10.00-11.00 - z przedstawicielem  ZUS

Stoisko EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach

14 września

9.00-10.00 - przedstawiciel Ośrodka Wsparcia Cudzoziemców – rosyjskojęzyczny

10.00 – 14.00 - przedstawiciel EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach

15 września

9.00 – 10.00  - prawnik Ośrodka Wsparcia Cudzoziemców

10.00 – 14.00 - przedstawiciel EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach

 

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1
Zdjęcie reklamy numer 2

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.