Komisja mieszkaniowa zakończyła działalność

2021-05-17

Po wieloletniej pracy swoją działalność zakończyła częstochowska Społeczna Komisja Mieszkaniowa. Jej członkowie odebrali podziękowania od prezydenta Częstochowy - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Komisja zakończyła pracę w związku ze zmianą przepisów regulujących najem mieszkań komunalnych. W jej skład wchodziło 7 osób: Rzecznik ds. Osób z Niepełnosprawnością oraz przedstawiciele Rady Miasta, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, kuratorów sądowych i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Do zadań komisji należało opiniowanie wniosków osób ubiegających się o wynajem lokalu z mieszkaniowego zasobu gminy przy tworzeniu rocznych wykazów osób zakwalifikowanych.
Podczas spotkania w Urzędzie Miasta prezydent Krzysztof Matyjaszczyk pogratulował członkom komisji długoletniej pracy na rzecz mieszkańców oraz wręczył im podziękowania za zaangażowanie, wytrwałość i poświęcenie w niełatwej pracy związanej z oceną sytuacji życiowej, losowej, materialnej osób ubiegających się i czekających na mieszkanie komunalne (pracę nie zawsze wdzięczną, bo wzbudzającą emocje i kontrowersje u tych, dla których w danym roku przydziału zabrakło).
Członkami komisji byli: Ewa Lewandowska (przewodnicząca, przedstawicielka Rady Miasta), Barbara Gieroń (wiceprzewodnicząca, przedstawicielka Rady Miasta), Maria Księżyk (sekretarz, przedstawicielka Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Częstochowie), Dorota Majer     (przedstawicielka Rady Miasta), Katarzyna Boryś (przedstawicielka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej), Halina Jaros (przedstawicielka  kuratorów sądowych Sądu Rejonowego w Częstochowie), Tomasz Tyl (rzecznik Osób z Niepełnosprawnością).
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.