Konkurs „Jura Pride” – nabór zgłoszeń

2024-07-02

To miejski konkurs nie tylko dla firm, instytucji, organizacji pozarządowych, ale też mieszkanek i mieszkańców regionu działających na jego rzecz. Kandydatury można zgłaszać do 10 września – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Organizatorem jest Prezydent Miasta Częstochowy. Nagroda „Jura Pride” (która będzie przyznawana po raz trzeci) jest podziękowaniem za aktywne, przedsiębiorcze oraz odpowiedzialne społecznie postępowanie, przyczyniające się do tworzenia rozpoznawalnej marki Miasta Częstochowy oraz Subregionu Północnego Województwa Śląskiego.
Konkurs adresowany jest do firm, instytucji, NGO-sów oraz osób indywidualnych z całego regionu jurajskiego, działających na rzecz jego rozwoju i promocji – w tym na rzecz jego wspólnot lokalnych.
Kandydatki/kandydatów do nagrody „Jura Pride” można zgłaszać w kategoriach Firma, Pracownik, Inwestycja, Work-Life Balance oraz Organizacja/Osobowość. Zainteresowane konkursem podmioty mogą same zgłosić swoją kandydaturę. Uczestnictwo jest bezpłatne.
Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go lub dostarczenie nie później niż do 10 września do  siedziby prezydenta Częstochowy – czyli do Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej 11/13, 42-217 Częstochowa, z dopiskiem „KONKURS JURA PRIDE” bądź mejlem na adres coi@czestochowa.um.gov.pl.
Do zgłoszenia należy dołączyć skany certyfikatów, dyplomów lub innych dokumentów potwierdzające dane i informacje wskazane w formularzu.
Po szczegółowe informacje o konkursie należy się zwracać do Centrum Obsługi Inwestora (COI) Urzędu Miasta telefonicznie –  34 370 77 88 lub 34 370 72 13 – bądź mejlowo – coi@czestochowa.um.gov.pl. 

Z regulaminem konkursu można się zapoznać w Biuletynie Informacji Publicznej UM.

Formularz zgłoszeniowy (w wersji edytowalnej) można pobrać pod adresem:  https://www.czestochowa.pl/konkurs-jura-pride-nabor-zgloszen

Na zdjęciu: statuetki nagrody 

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Krzysztof Moroz - Specjalizacja – stomatolog

Leczę zęby u doktora Moroza w II Alei już od ponad 15 lat. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu, kto szuka dobrego i sympatycznego dentysty w Częstochowie. Lokalizacja jest świetna - samo centrum - warunki w gabinecie bez zarzutu (RTG, tomografia szczęki), można łatwo się umówić. Leczy zęby bardzo rzetelnie, bardzo uważa, aby nic nie zabolało, od lat zajmuje się też implantami... 

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.