Konkurs na plakat Dnia Mediacji

2020-06-29

Do 6 września dzieci i młodzież mogą nadsyłać prace konkursowe na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji - alternatywny do procesu sądowego sposób rozwiązywania sporów - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Konkurs jest adresowany do uczennic i uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Ma upowszechniać wiedzę na temat mediacji, zachęcać do korzystania z niej.

Zadaniem uczestników jest stworzenie plakatu promującego mediację – jako jedną z metod polubownego rozwiązywania sporu. Praca powinna być w formacie PNG, JPG lub PDF, wykonana w dowolnym programie graficznym lub na papierze. Każdy uczestnik może przesłać tylko jeden plakat.

Jury  spośród zgłoszonych propozycji wybierze 12 najlepszych, w tym zwycięską. Prace laureatów pojawią się w kalendarzu na 2021 rok, który trafi m.in. do sędziów koordynatorów ds. mediacji.

Zwycięska praca zostanie wykorzystana jako plakat promujący Dzień i Tydzień Mediacji. Ponadto najlepsi otrzymają  bezprzewodowe głośniki oraz opaski (zegarki) monitorujące codzienną aktywność fizyczną.

Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (zapisany w formacie pdf), należy przesłać mailem do 6 września na adres: zgloszenia.mediacje@ms.gov.pl, w temacie należy wpisać: KONKURS [nazwisko uczestnika].

Konkurs jest organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości, z okazji przypadającego w październiku Dnia Mediacji.

Szczegóły, karta zgłoszeniowa oraz regulamin znajdują się na stronie:

https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/konkurs-dla-mlodziezy-na-plakat-promujacy-miedzynarodowy-dzien-mediacji--nowy-termin-nadsylania-prac

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.