Korekta terminów udrożnienia skrzyżowań w centrum na budowie tramwajowej

2021-05-13

Informacje dotyczące korekt terminów w zmianach organizacji ruchu na przebudowywanych skrzyżowaniach w centrum miasta w maju otrzymało od wykonawcy przebudowy linii tramwajowej Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - podaje Maciej Hasik, rzecznik pasowy MPK.
Uruchomienie skrzyżowania z al. NMP niestety odbędzie się nieco później, niż oczekiwali tego mieszkańcy Częstochowy. - Jest nam bardzo przykro, ale aktualna sytuacja z dostawami materiałów jest komplikowana przez pandemię. Ostatnio borykaliśmy się z brakiem masy zalewowej i niezbędne komponenty udało nam się kupić dopiero w Holandii. Ten problem został rozwiązany, ale teraz czekamy na dostawę kostki granitowej, która jest specjalnie docinana, a jej powierzchnia „groszkowana” – informuje dyrektor kontraktu z NDI Łukasz Susło.
Niestety dostawca opóźnił z powodu COVID-19 dostarczenie kostki. Podobne problemy z nieterminowymi dostawami części komponentów generują opóźnienia udrożnienia skrzyżowań sąsiednich z al. NMP.
- Mamy nadzieję, że wspomniane braki materiałowe zostaną uzupełnione przez dostawców w przyszłym tygodniu, tak by do końca miesiąca można było przede wszystkim ułożyć kostkę, zaspoinować i przywrócić ruch. Bardzo zależy nam na jak najszybszym wykonaniu prac, bo od tego zależy możliwość rozpoczęcia robót na kolejnym skrzyżowaniu z al. Jana Pawła II – dodaje Łukasz Susło z NDI.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.