Krzysztof Tomczyk

2020-06-29

O mnie Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w procesie certyfikacji w Centrum CBT w Warszawie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) oraz European Association for Beavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Jestem także trenerem umiejętności psychospołecznych (ukończony kurs Szkoły Trenerów Metrum). Udzielam profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej dla osób dorosłych, młodzieży oraz par. Jeżeli przeżywasz trudności, z którymi nie możesz sobie poradzić, potrzebujesz wsparcia, zmiany w swoim życiu, bądź przeżywasz trudności w relacjach z innymi, zapraszam Cię na spotkanie. Od siedmiu lat pracuję jako psycholog kliniczny i psychoterapeuta w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, a także na Oddziale Rehabilitacyjnym i w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuję się psychoterapią grupową i indywidualną, a także diagnozą psychologiczną. Swoje doświadczenie zdobywałem również prowadząc przez ponad 8 lat warsztaty oraz treningi grupowe w zakresie umiejętności psychospołecznych i interpersonalnych. W swojej pracy posługuję się podejściem integracyjnym w oparciu o założenia Gestalt i techniki Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Uważam, że to człowiek nadaje sens swojemu życiu. Dlatego też terapia jest odkrywaniem swoich możliwości, przezwyciężaniem dotychczasowych trudności i ograniczeń oraz świadomym kształtowaniem siebie. Gabinet psychoterapeutyczny znajduje się przy ul. Wolności 22
ul. Wały Gen. Dwernickiego 43/45
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.