lek. Adam Cisowski

2020-06-29

O mnie Jestem absolwentem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłem staż w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralny Szpital Weteranów w Łodzi. W dobie współczesnej telemedycyny udzielam kompleksowych porad lekarskich w trakcie których można uzyskać e-receptę oraz e-zwolnienie. Od kilku lat prowadzę owocną praktykę lekarza rodzinnego, pracując w POZ. Jestem lekarzem rezydentem po odbytym szkoleniu specjalizacyjnych z medycyny rodzinnej. Cechuje mnie wyrozumiałość, otwartość oraz kompleskowe podejście do zdrowia psychofizycznego pacjenta.
Piastowska 80/82
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.