lek. dent. Bartosz Kubat

2020-06-29

O mnie Bartosz Kubat - specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu, dyplom uzyskałem w 2005 roku. Tytuł Specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją uzyskałem w 2011 roku. Pracę zawodową rozpocząłem w 2005 roku, pracując w nowoczesnych gabinetach stomatologicznych w Częstochowie. Poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych. Szczególną uwagę poświęcam nowoczesnej endodoncji (leczenie kanałowe pod mikroskopem) oraz mikroskopowej stomatologii zachowawczej. Posiadam sprzęt umożliwiający skomplikowane leczenie endodontyczne(mikroskop Leica M320); specjalizuję się w udrażnianiu kanałów zwapniałych, usuwaniu złamanych narzędzi, wkładów koronowo-korzeniowych, poszukiwaniu kanałów dodatkowych. Dzięki temu zęby skazane dotąd na usunięcie można obecnie z powodzeniem leczyć.
Lelewela 13/15
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.