lek. dent. Łukasz Bańczyk

2020-06-29

O mnie W 2008 roku ukończyłem studia na Oddziale Stomatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W latach 2010 - 2016 pracowałem na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii oraz członkiem International Team for Implantology (ITI). Specjalizuję się w implantologii oraz chirurgii stomatologicznej. Swoją wiedzę i umiejętności ciągle podnoszę i rozwijam uczestnicząc w wielu krajowych i międzynarodowych szkoleniach i warsztatach z dziedziny implantologii, sterowanej regeneracji kości oraz protetyki. Jestem autorem i współautorem publikacji i doniesień zjazdowych na zjazdach krajowych z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej i implantologii. Najważniejsze kursy: • Curriculum “Surgical Master in Regenerative Implant Dentistry” prof. Istvana Urbana na Uniwersytecie w Szeged. • Curriculum “Master Classes in Periodontology and Implant Therapy” w Klinice prof. Marcusa Hurzelera i Otto Zuhra w Monachium. • Cykl szkoleń “The Real Bone Builders – Horizontal and Vertical Bone Augmentation” w BBA Franka Zastrowa w Heidelbergu. • Kurs “Implant Therapy. The integrated treatment plan” w Klinice prof. Mauro Merliego w Rimini.
Kilińskiego 166
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.