lek. dent. Łukasz Kowalik

2020-06-29

O mnie Zapraszam rownież serdecznie na stronę www.stomatologiarodzinna.net celem zapoznania się z tym jak pracujemy. Prowadzę praktykę dbając o najmniejsze szczegóły w swoich pracach. Doświadczenie które zebrałem współpracując ze specjalistami w Warszawie i Katowicach pozwala mi na prowadzenie pacjentów patrząc na całokształt dobrostanu jamy ustnej a nie tylko na ząb. Dobro pacjenta jest dla mnie najważniejsze. Zapraszam serdecznie. Jeżeli zależy Ci drogi pacjencie na zdrowiu a nie tylko na wyleczonym zębie to trafiłeś na odpowiednią praktykę. Z poważaniem dr Kowalik
ul. Warszawska 1
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.