lek. dent. Patrycja Bińczyk-Regulska

2020-06-29

O mnie Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym. Zajmuję się w stomatologią estetyczną, stomatologią ogólną, stomatologią dziecięcą, leczeniem chorób przyzębia, endodoncją oraz protetyką. Aby podwyższyć swoje kwalifikacje, uczestniczyłam w licznych kursach specjalistycznych. W pracy staram się nawiązać przyjazną relację z pacjentem, aby wizyta przebiegła w miarę możliwości bezstresowo. Cechuje mnie dokładność oraz spokojne i rzeczowe podejście do pacjenta.
aleja Wolności 34
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.