lek. dent. Radosław Teleszko

2020-06-29

O mnie W 2004r. ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W ciągu kilkunastoletniej pracy zawodowej zdobywałem doświadczenie współpracując z renomowanymi klinikami stomatologicznymi w Częstochowie i na Śląsku. Od kilku lat swoje zainteresowania w stomatologii skupiam wokół stomatologii estetycznej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej i implantologii. W 2010r., w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Czaszkowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach rozpocząłem pięcioletni cykl szkoleń specjalistycznych. Jego zwieńczeniem był uzyskany w 2016r. tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc szkoleniach praktycznych i konferencjach naukowych w kraju i zagranicą. Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie wszystkie zabiegi wykonuję w powiększeniu wykorzystując lupy zabiegowe (Sandy Grendel Swiss Loupes) oraz mikroskop zabiegowy (OPMI PROergo i Leica) Jestem członkiem PTCHJU Polskie Towarzystwo Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
Chorzowska 216
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.