lek. dent. Sylwia Nawracała

2020-06-29

O mnie Ukończyłam studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 2004 roku. Jestem właścicielem oraz lekarzem prowadzącym w Centrum DENTICA. Moją największą pasją jest ortodoncja i to właśnie tą dziedziną zajmuję się w Centrum DENTICA. Jestem członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Ortodontycznego IAO – International Association for Orthodontics oraz certyfikowanym lekarzem INVISALIGN. Aby podnosić swoje zawodowe kwalifikacje zakończyłam studia z ortodoncji, na jednym z najstarszych uniwersytetów stomatologicznych w Europie: Universita Degli Studi di Siena, we Włoszech, gdzie pod okiem najlepszych specjalistów poszerzam wiedzę teoretyczną oraz rozwijam umiejętności kliniczne, zgodne ze światowymi standardami nowoczesnej ortodoncji . Prowadzę leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych w każdym wieku. Swoja wiedzę stale pogłębiam na licznych szkoleniach, po to, aby jak najlepiej leczyć moich pacjentów. Praktykuję nowoczesne metody leczenia dzieci i młodzieży oraz dorosłych aparatami stałymi i ruchomymi. Stosuję aparaty metalowe i estetyczne, standardowe i samoligaturujące. U każdego pacjenta przeprowadzam analizę zdjęć rtg, która jest nieodłącznym elementem dokładnej diagnostyki przed leczeniem ortodontycznym oraz umożliwia wykonanie określonych pomiarów i obliczeń pomocnych w diagnozie i planie leczenia ortodontycznego.
Al. Najświętszej Maryi Panny 38A/2
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.