lek. Jacek Maćkowiak

2020-06-29

O mnie W środy wykonuje zabiegi kolposkopii Lek. med. Jacek Maćkowiak ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Jest specjalistą ginekologii i położnictwa II stopnia. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie przy ulicy Bialskiej. Dorobek naukowy i osiągnięcia: Certyfikaty z zakresu kolposkopii Europejski Certyfikat z Kolposkopii Certyfikat z zakresu diagnostyki cytologicznej Certyfikat USG z ginekologii i położnictwa Zainteresowania zawodowe: Patologia ciąży Postępy w nowoczesnym położnictwie Patologia szyjki macicy
Czecha 21
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.