lek. Jarosław Ziemba

2020-06-29

O mnie Lekarz medycyny specjalista gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych. Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Od ukończenia WAM moje zainteresowania skupiały się wokół gastroenterologii. Pierwsze kroki w endoskopii stawiałem w 106 Szpitalu Wojskowym w Gliwicach i tam też ukończyłem specjalizację z chorób wewnętrznych. Po zdanym egzaminie zacząłem specjalizować się w dziedzinie gastroenterologii w Klinice Gastroenterologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Po zdanym egzaminie specjalizacyjnym i uzyskaniu dyplomu specjalisty zacząłem prowadzić swoją prywatną praktykę.
Kordeckiego 56
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.