lek. Joanna Sochacka - Pietrzyk

2020-06-29

O mnie Nazywam się Joanna Sochacka-Pietrzyk jestem lekarzem psychiatrą oraz psychoterapeutą.Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi, następnie pracowałam w Oddziale Psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Częstochowie.. Od 2003 roku pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego „EgoMedica” w Częstochowie w Oddziale Leczenia Nerwic. Od wielu lat zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową. Ukończyłam 4 letni Kurs Psychoterapii w Klinice Leczenia Nerwic na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie pod kierownictwem prof. Jerzego Aleksandrowicza. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychoterapeutycznego. Uzyskałam Certyfikat Psychoterapeuty nr 729  Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.  Swoje umiejętności stale poszerzam korzystając z superwizji. W prywatnym gabinecie psychiatrycznym przyjmuję pacjentów po wcześniejszej rejestracji telefonicznej: tel. kom.: Jeśli akurat nie mogę odebrać telefonu, proszę zostawić wiadomość SMS- oddzwonię! Proszę dzwonić w godzinach: 8.30-9.30. (od poniedziałku do piątku). W wyjątkowych sytuacjach  mogę dojechać na wizytę do domu pacjenta. (wyłącznie na terenie Częstochowy)
ul. Tuwima 6 m.2
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.