lek. Marek Ociepka

2020-06-29

O mnie Moje doświadczenie zawodowe obejmuje okres 36 lat. Ukończyłem wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Po studiach zdobywałem doświadczenie pracując w Instytucie Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu, a następnie w Oddziale Otolaryngologi Dziecięcej Szpitala Miejskiego w Katowicach ul. Pośpiecha, oddziale Otolaryngologi Dziecięcej Szpitala Miejskiego w Katowicach-Nikiszowcu. Obecnie jestem zatrudniony na stanowisku z-cy Ordynatora Oddziału Otolaryngologi Dziecięcej Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie ul. Truchana 7. Pracuję również i operuję w Centrum Medycznym Mavit Katowice ul. Szopienicka 65. Najnowsze zdobycze wiedzy oraz technikę nowoczesnych zabiegów chirurgicznych zdobywam uczestnicząc w wielu zagranicznych i krajowych kongresach, zjazdach i szkoleniach. Wiedzę tą wykorzystuję w celu nowoczesnego i efektywnego leczenia moich pacjentów.
Witosa 30,
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.