lek. Mateusz Adamkiewicz

2020-06-29

O mnie Lekarz Mateusz Adamkiewicz urodzony w Częstochowie, ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Pracę zawodową rozpoczynał od specjalizacji z Chirurgii Ogólnej w Zespole Szpitali Miejskich w Częstochowie. Obecnie w trakcie specjalizacji z Urologii w Klinice Urologii w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Stowarzyszenia Adeptów Urologii. W wolnych chwilach jest trenerem i amatorem kolarstwa, zdobył m.in. srebrne medale Mistrzostw Polski Lekarzy w Kolarstwie Szosowym (2015 i 2016), złoty medal w Kolarstwie Szosowym na Igrzyskach Lekarskich (2016) oraz złoty model Mistrzostw Polski Lekarzy w kolarstwie górskim XC 2018
Wolności 20
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.