lek. Piotr Jan Paul

2020-06-29

O mnie Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wydziału lekarskiego w Zabrzu. W latach 2010-11 pracownik renomowanego instytutu onkologicznego Dana Farber Cancer Institute w Bostonie będącego akademickim szpitalem Uniwersytetu Harvard'a. Swój staż podyplomowy w latach 2011-12 odbył w Szpitalu Miejskim Nr 4 w Gliwicach by następnie w latach 2013-15 kontynuować naukę na studiach doktoranckich na Uniwersytecie w Melbourne w Australii w oddziale onkologicznym prestiżowego instytutu Sir Peter MacCallum Cancer Centre w Australii. Od 2014r. specjalizuje się w dziedzinie patomorfologii w Zakładzie Patologii Nowotworów w Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach. Uczestnik licznych konferencji krajowych i zagranicznych, członek United States and Canadian Academy of Pathology (USCAP) i Polskiego Towarzystwa Patologów (PTP) oraz autor licznych publikacji naukowych. Główne zainteresowania to nowotwory tkanek miękkich, rak piersi oraz rak prostaty. Informacje dodatkowe: Pacjentów zgłaszających się na biopsję cienkoigłową prosi się o dostarczenie wyniku badania USG (lub innych wyników ostatnich badań obrazowych, na podstawie których została podjęta decyzja o skierowaniu na badanie) wraz ze skierowaniem precyzującym lokalizację zmiany. W przypadku zmian dotyczących węzłów chłonnych pomocne będzie dostarczenie wyników badań laboratoryjnych krwi takich jak: morfologia podstawowa, CRP i OB, a w przypadku zmian tarczycy: TSH, FT3, FT4 i anty-TPO, ewentualnie w przypadku posiadania, wyniki poziomu kalcytoniny, TRAb, anty-TG oraz parathormonu.
Wolności 311
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.