lek. Piotr Ślęzak

0000-00-00

O mnie Przyjmuję tylko pacjentów pełnoletnich. Chirurg ogólny - wykonuję operacje przepuklin z wszczepem siatki, tarczycy, pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, żołądka i jelit, żylaków kończyn dolnych, zmian skórnych, korekcje blizn, zmniejszanie zmarszczek botoxem, wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust kwasem hialuronowym. Elektroporacja NanoKnife nieoperacyjnych guzów trzustki i wątroby w Centrum Medycznym Klara w Częstochowie. Specjalista chirurgii ogólnej, nauczyciel anatomii człowieka i farmakologii w szkołach medycznych kurs specjalizacyjny z zakresu chirurgii ogólnej w zakresie „kurs żywienia pozajelitowego i dojelitowego” kurs specjalizacyjny z zakresu chirurgii ogólonej w zakresie ' Chirurgia endokrynologiczna” Ukończenie kursu „Chirurgia transplatacyjna” Ukończenie kursu „Endoskopia prezwodu pokarmowego” Wykonuje: 1) operacje piersi oszczędzające BCT z pobraniem węzła wartownika, operacje piersi (zmiany łagodne i nowotworowe), skojarzone leczenie nowotworów piersi (chirurgia+chemioterapia+radioterapia), operacje tarczycy, pęcherzyka żółciowego, przepuklin brzusznych, zmian skórnych (guzy, znamiona, kaszaki, włókniaki), wrastających paznokci. 2) medycyna estetyczna – zmniejszanie zmarszczek wypełniaczem (kwasem hialuronowym), modelowanie, ujędrnianie, powiększanie warg (ust), zmniejszanie zmarszczek dynamicznych twarzy toksyną botulinową (Botox, Vistabel), rewitalizacja skóry (dekolt, twarz) osoczem (CRP), usuwanie blizn. 2) diagnostyka ultrasonograficzna – piersi, tkanki miękkie, węzły chłonne, tarczyca, jama brzuszna.
ul. Wały Gen. Dwernickiego 43/45
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1
Zdjęcie reklamy numer 2

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.