Lekkoatletki z „Siódemki” najlepsze w województwie

2020-06-29

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego zdobyły Mistrzostwo Śląska w czwórboju lekkoatletycznym - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

W rozgrywanym 2 października (w ramach Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych) finale wojewódzkiego turnieju uczestniczyły młode lekkoatletki z całego województwa śląskiego. Po rozegraniu wszystkich konkurencji, bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki reprezentujące częstochowską SP 7. To pierwsze tego typu zwycięstwo uczennic z “siódemki”.

Wyniki  Igrzysk Dzieci w finale województwa śląskiego w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt:

- I miejsce Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Częstochowie

- II miejsce Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu

- III miejsce Szkoła Podstawowa nr 33 w Dąbrowie Górniczej

Indywidualnie na drugim stopniu podium stanęły Julia Kubik i Julia Trąbczyńska, z taką samą ilością punktów. Skład  reprezentacji SP 7: Julia Kubik, Julia Trąbczyńska, Martyna Cendrowska, Zuzanna Gradoń, Wiktoria Marcjanek, Wiktoria Dądela. Dziewczęta to uczennice klasy sportowej o specjalności lekka atletyka. Trenują pod okiem nauczycielki Żanety Trąbczyńskiej.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.