Mateusz Radosławski

2020-06-29

O mnie Nietrzymanie moczu-pełna diagnostyka i leczenie. Nowoczesne leczenie laparoskopowe,w tym laparoskopowe usunięcie macicy, leczenie zmian na przydatkach. Histeroskopowe usunięcie polipów i mięśniaków, diagnostyka nieprawidłowych krwawień macicznych. Diagnostyka i leczenie niepłodności: stymulacja owulacji, ocena drożności jajowodów. Ciąża dobra, dokładna opieka-- ultrasonografia prenatalna. Ultrasonografia piersi. Laseroterapia-rewitalizacja pochwy. Ginekologia operacyjna-mięśniaki, zaburzenia statyki narządu rodnego. Medycyna estetyczna - labioplastyka. Endometrioza, zespół policystycznych jajników-diagnostyka i leczenie. Zaburzenia miesiączkowania - diagnostyka i leczenie Dzięki szkoleniom u Profesora A. Malinowskiego w Instytucie Zdrowia Matki Polki nabyłem cennych umiejętności w operacjach o małej inwazyjności, poprzez techniki laparoskopowe i histeroskopowe. Kursy w zakresie nietrzymania moczu i dobre doświadczenie w leczeniu tej jednostki chorobowej. Liczne szkolenia w zakresie ultrasonografii: ultrasonografia prenatalna, ultrasonografia piersi. Staże w Angli w Airedale Genaral Hospital.
ul. Wały Gen. Dwernickiego 43/45
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.