Medalowe zawodniczki w urzędzie

2023-11-06

Powodów do gratulacji dziewczynom z Częstochowskiego Kolarskiego Klubu Sportowego „Kolejarz-Jura” było sporo, bo ten rok jest dla nich bogaty w sukcesy – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

2 listopada w Urzędzie Miasta młodym zawodniczkom „Kolejarza-Jura” gratulował prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Towarzyszył mu naczelnik Wydziału Kultury i Sportu Robert Jasiak. A z wizytą przyszły trzy zawodniczki klubu. 

Nadia Hartman ma na koncie złoto w Mistrzostwach Polski w jeździe dwójkami na czas, a także dwa srebra – w wyścigu indywidualnym na czas w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży na szosie (Mistrzostwa Polski dla tej kategorii) i w wyścigu indywidualnym na 2 km w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży na torze (Mistrzostwa Polski dla tej kategorii). Zajęła też 3. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski. 

Milena Tokarska dzierży złoty krążek Mistrzostw Polski w jeździe dwójkami na czas oraz brązowy w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski. Zdobyła też 5. miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie górskim. 

Marta Marek to reprezentantka naszego kraju w kadrze juniorek. Na koncie ma 5 wygranych wyścigów Pucharu Polski. W klasyfikacji generalnej Pucharu Polski ma 3 lokatę. Zajęła też 6. miejsce na Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym (start wspólny). Jako kolarka szosowa ma za sobą starty w Mistrzostwach Świata (w szkockim Glasgow) i w Mistrzostwach Europy w kolarstwie szosowym (w holenderskim Drenthe). 

Sportsmenkom towarzyszyli prezes Częstochowskiego Kolarskiego Klubu Sportowego „Kolejarz-Jura” Grzegorz Gronkiewicz oraz ich trener Kacper Gronkiewicz.Fot. Łukasz Kolewiński (UM) 

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Krzysztof Moroz - Specjalizacja – stomatolog

Leczę zęby u doktora Moroza w II Alei już od ponad 15 lat. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu, kto szuka dobrego i sympatycznego dentysty w Częstochowie. Lokalizacja jest świetna - samo centrum - warunki w gabinecie bez zarzutu (RTG, tomografia szczęki), można łatwo się umówić. Leczy zęby bardzo rzetelnie, bardzo uważa, aby nic nie zabolało, od lat zajmuje się też implantami... 

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.