Metalowa maszyna pana Lou

2020-06-29

Koncert METALOWA MASZYNA PANA LOU zespołu szorstkie w poniedziałek 14 września odbędzie się w pubie Szafa Gra (II Aleja 37). Początek o godz. 21.00.

- Zaprezentujemy nasz autorski materiał, nawiązując do wydanego w 1975 roku albumu "Metal Machine Music" Lou Reeda. Podejmiemy także próbę dekonstrukcji słów tego bezkompromisowego artysty - zapowiada grupa. 

Zespół porusza się w obszarach muzyki eksperymentalnej. Nawiązywał będzie do albumu, który znacznie wyprzedził swoje czasy oraz wywarł ogromny wpływ na punk rocka, noise czy industrial. Swoje wariacje przedstawi w oryginalnej oprawie literackiej.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.