mgr Adrianna Caban

2020-06-29

O mnie Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uczestniczyłam w szkoleniach i kursach pogłębiających specjalistyczną wiedzę żywieniową np. żywienie dzieci, kobiet w ciąży, żywieniu w chorobach tarczycy, żywieniu w insulinooporności. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, starając się motywować do zmiany nawyków żywieniowych. Najważniejsze w modyfikacji sposobu żywienia jest to, aby nie było to tylko chwilowe. Jeśli jesteś zainteresowany zmianą swojego sposobu żywienia zapraszam do współpracy.
ul. Wały Gen. Dwernickiego 43/45
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.