mgr Barbara Tubielewicz

2020-06-29

O mnie Psycholog, psychoterapeuta. Prowadzę psychoterapię indywidualną, małżeńską, rodzinną. Aktualnie dostępne są konsultacje online. Zapraszam na konsultacje dorosłych, młodzież i dzieci. Ważne jest dla mnie zrozumienie problemów pacjenta i dlatego podczas konsultacji wspólnie się im przyjrzymy i ustalimy taką formę pomocy, która pozwoli na efektywne rozwiązania. Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Ślaskiego ze specjalizacją - psychologia kliniczna. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, rozwój zawodowy jest moim priorytetem. Ukończyłam szereg szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii. M.in. Studium Socjoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Szkolenie - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Studia Podyplomowe "Psychokorekcja zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży" /Uniwersytet Śląski/, "Psychoterapia ze szczególnym uwzględnieniem terapii rodzin" /5 letnie szkolenie akredytowane przy Polskim towarzystwie Psychiatrycznym pod kierownictwem naukowym prof. B.de Barbaro/. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji - zarówno w swoim miejscu pracy jak i indywidualnie /superwizor PTP/. Jestem pracownikiem Zespołu Poradni Psychologiczno- Pedagogicznych /aktualnie - koordynator Zespołów d/s Rodzin ZPPP/, pracowałam również w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Przedszkolu Integracyjnym. Brałam także udział w projektach badawczych Uniwersytetu w Sheffield /Wlk.Brytania /.
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 11/3
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.