mgr Bartosz Wróblewski

2020-06-29

O mnie W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny. Bartosz Wróblewski Psycholog Psychoterapeuta Jestem PSYCHOLOGIEM, dyplomowanym PSYCHOTERAPEUTĄ , tytuł magistra uzyskałem w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na wydziale Społecznej Psychologii Klinicznej. W trakcie studiów ukończyłem specjalność z TERAPII UZALEŻNIEŃ a także z PSYCHOTERAPII ZABURZEŃ NERWICOWYCH I ZABURZEŃ OSOBOWOŚCI. Po studiach, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności zrealizowałem studia podyplomowe z zakresu PSYCHOLOGICZNEJ DIAGNOZY KLINICZNEJ. Posiadam również ukończony czteroletni kurs PSYCHOTERAPII w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Polskiego Instytutu Psychologii Zdrowia posiadającego rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoje umiejętności oraz doświadczenie zawodowe poszerzałem na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży oraz pracując w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Swoją praktykę zdobyłem również poprzez liczne staże między innymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, NZOZ Egomedica – Centrum Zdrowia Psychicznego w Częstochowie a także Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Fundacji Praw Kobiet. Obecnie jestem psychologiem w Stowarzyszeniu Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej udzielając pomocy pacjentom i ich rodzinom. Od 2016 roku współpracuję z Częstochowskie Centrum Wsparcia Rodziny udzielając świadczeń z zakresu: psychoterapii, diagnostyki psychologicznej jak również konsultacji psychologicznych.
Waszyngtona 24 lok 16 A
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.