mgr Ewelina Drożdżowska

2020-06-29

O mnie PROSZĘ O KONTAKT OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10:00-18:00. Absolwentka Żywienia Człowieka z Dietetyką krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego. Uczestniczka szkoleń i kursów pogłębiających specjalistyczną wiedzę żywieniową m.in. w zakresie cukrzycy, żywienia kobiet w ciąży i małych dzieci, żywienia w chorobach tarczycy. Człowiek lubiący pracę z ludźmi, traktujący każdego indywidualnie i z należytym zainteresowaniem. Od pięciu lat czynnie pracuje w zawodzie. Swoją pracę porównuje trochę do pracy lekarza stawiającego diagnozę i wypisującego receptę. Od pacjenta zależy czy zdecyduje się tę receptę „wykupić” i wprowadzić w swoje życie.
Stanisława Orzechowskiego
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.