mgr Grażyna Depak-Gurgul

2020-06-29

O mnie Jestem psychologiem klinicznym i oligofrenopedagogiem z dużym doświadczeniem zawodowym. Pracuję jako interwent kryzysowy, a także prowadzę szkolenia z zakresu psychologii oraz grupy wsparcia dla rodziców i osób doznających przemocy w rodzinie. Umiejętności terapeutyczne pogłębiam systematycznie uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach organizowanych dla kadry psychologicznej. Oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną w zakresie terapii indywidualnej oraz terapii rodzinnej i małżeńskiej. Propozycja pomocy skierowana jest do osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Każde spotkanie trwa około godziny i ma charakter indywidualnych konsultacji. W celu zapoznania się ze szczegółami oferowanej pomocy zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej pod adresem www.grazynadepak-gurgul.pl lub http://psycholog-czestochowa.eu Zapewniam pełną poufność oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
PCK 6/48
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.