mgr Katarzyna Martela

2020-06-29

O mnie Jestem magistrem dietetyki klinicznej i certyfikowanym terapeutą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Wykształcenie zdobyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz w Śląskiej Szkole Akupunktury COMPLEO, swoje kształcenie kontynuuję w Studium Doktoranckim Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach. W swojej pracy łączę najnowszą wiedzę akademicką z metodami diagnostycznymi i żywieniowymi wywodzącymi się z medycyny chińskiej, dzięki czemu daje mi to jeszcze lepsze efekty terapeutyczne. Głównie zajmuję się dietetyką leczniczą, dodatkowo wykonuję zabiegi akupunktury, akupresury. ZAPRASZAM!
Klonowa 41
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.