mgr Klaudia Ułamek

2023-03-09

Numer telefonu: 538-107-290.

Współpracuję z pacjentami stacjonarnie i online.

Adres: 42-217 Częstochowa, ul. Żwirki i Wigury 6/14 lok 10 D

Zapraszam do zapoznania się z informacjami, lokalizacją oraz opiniami pacjentów -> https://goo.gl/maps/KtvQ39gWCpKhBLzj8

 

Oferuję kompleksowe konsultacje dietetyczne, w trakcie których pomagam w leczeniu chorób dietozależnych, redukcji masy ciała, poprawie samopoczucia i kondycji psychofizycznej.

Jestem doświadczonym dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem z Częstochowy, specjalizującym się w leczeniu między innymi chorób jelit (WZJG, ChL-C), Hashimoto, niedoczynności tarczycy, nadczynności tarczycy, insulinooporności, refluksu, chorób nowotworowych, zaburzeń odżywiania, pomocy w odchudzaniu, jak również w niedowadze.

Jako psychodietetyk pomagam pacjentom w rozwiązywaniu problemów żywieniowych związanych z emocjami i relacjami z jedzeniem, zmianie nawyków żywieniowych i osiągnięciu celów związanych z masą ciała, zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Takie podejście może przyczynić się również do uzyskania lepszych wyników w leczeniu chorób dietozależnych.

Z moją pomocą pacjent odnajdzie drogę do zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania i co ważne, dowie się, jak osiągnąć długoterminowe rezultaty.

Opracowuję indywidualne plany żywieniowe, które pomagają pacjentom osiągnąć swoje cele zdrowotne i poprawić jakość życia. Moja współpraca z pacjentem opiera się na holistycznym podejściu do zdrowia, łączącym aspekty fizyczne, emocjonalne i psychologiczne.

Swoją wiedzę zdobywałam na studiach na uczelni medycznej (Śląski Uniwersytet Medyczny). Stale ją pogłębiam, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach z zakresu dietetyki klinicznej i psychologii żywienia.

Dodatkowo jestem certyfikowanym dietetykiem „Polecanym Insulinoopornym" oraz „Przyjaznym dzieciom".

Oferuję swoje usługi nie tylko stacjonarnie, ale również online, co pozwala na skuteczną opiekę dietetyczną bez konieczności wychodzenia z domu.

Jeśli szukasz doświadczonego i rzetelnego dietetyka, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele zdrowotne, to zapraszam do skorzystania z moich usług. Jako dietetyk kliniczny i psychodietetyk jestem w stanie zapewnić kompleksowe podejście do zdrowia, które pomoże Ci osiągnąć trwałe efekty. 

Pozdrawiam

mgr Klaudia Ułamek

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Krzysztof Moroz - Specjalizacja – stomatolog

Leczę zęby u doktora Moroza w II Alei już od ponad 15 lat. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu, kto szuka dobrego i sympatycznego dentysty w Częstochowie. Lokalizacja jest świetna - samo centrum - warunki w gabinecie bez zarzutu (RTG, tomografia szczęki), można łatwo się umówić. Leczy zęby bardzo rzetelnie, bardzo uważa, aby nic nie zabolało, od lat zajmuje się też implantami... 

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.