mgr Magdalena Smoczyńska

2020-06-29

O mnie Jestem psychoterapeutką Gestalt, certyfikowaną przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT) oraz przez Instytut Terapii Gestalt (IGT) w Krakowie, który został akredytowany przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii) i EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt), trenerką umiejętności psychospołecznych i rozwoju osobistego oraz absolwentką filologii angielskiej. Prowadziłam psychoterapię osób z zaburzeniami psychicznymi w Stowarzyszeniu Yava, obecnie prowadzę własną praktykę terapeutyczną w języku polskim lub angielskim. W dalszym ciągu kontynuuję swój rozwój zawodowy, obecnie we włoskim Instytucie Gestalt w Syrakuzach (Instituto di Gestalt Human Communication Center Italy). Pracuję z osobami dorosłymi oraz nastoletnimi, które doświadczają trudności w swoim życiu, potrzebują wsparcia lub zmiany, chcą zrozumieć siebie i rozwiązać obecne problemy w najlepszy dla siebie sposób. Pary oraz małżeństwa zapraszam na spotkania, których celem jest spojrzenie na związek z szerszej perspektywy, uświadomienie i nazwanie swoich trudności oraz trudności partnera, rozwinięcie umiejętności komunikowania się ze sobą, wspólna praca nad obecną relacją. Pracuję również z rodzicami, którzy potrzebują wsparcia psychologicznego, psychoedukacji, w obszarze związanym z relacją z dzieckiem. Zapraszam Cię/Was na spotkanie ze mną.
Aleja Wolności 22, klatka B
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.