mgr Michał Kolasiński

2020-06-29

O mnie Jestem absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie, specjalność: Psychologia Kliniczna, oraz studiów podyplomowych Seksuologia Kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Obecnie doskonalę swoje umiejętności terapeutyczne w ramach całościowego Kursu Psychoterapii prowadzonego przez Wrocławską Fundację Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuję w podejściu integratywnym traktując każdego pacjenta jako istotę niepowtarzalną w swych osobistych doświadczeniach i w sposobie przeżywania otaczającej go rzeczywistości. Prowadząc wywiad, stawiając diagnozę czy planując przebieg terapii koncentruję się na tym indywidualnym, wewnętrznym świecie każdej osoby. Przykładam dużą troskę do tego, aby wybrane metody terapii i podstawa merytoryczna mojej pracy były adekwatnie dostosowane do każdego pacjenta, zachowując jednocześnie wierność standardom leczenia opartym o współczesną wiedzę naukową oraz rekomendacje ekspertów i towarzystw naukowych. Prowadzę konsultacje, poradnictwo psychologiczne oraz terapię seksualną par i klientów indywidualnych. Specjalizuję się również w pomocy osobom nieheteroseksualnym i transpłciowym w oparciu o podejście afirmatywne. Moją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Pracuję z osobami dorosłymi.
św. Brata Alberta 136B
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.